Oferta

W fotografii ślubnej cenię sobie jakość, dlatego otrzymujesz ode mnie:

 

 

Zdjęcia i materiał

Fotografowanie zaczynam od reportażu z przygotowań lub błogosławieństwa. Wesele jest pełne rozmachu i nie zawsze jest czas na to co się planuje. Wykonywanie zdjęć z przygotowań to dla mnie nie tylko fotografowanie przygotowań, ale też czas na wykonanie portretów Pary Młodej, zdjęć rodzinnych i kilka wspólnych, niepowtarzalnych ujęć przed ślubem.
Fotografie wywołuję na specjalnym papierze satynowym Kodak Professional Endura. Oddaje on w pełni pięknie i żywe kolory, posiada delikatną strukturę i nie pozostawia odcisków palców. Oferowane fotoalbumy są wykonane na tym samym papierze. Na życzenie bez dopłaty udostępniam galerię internetową z hasłem. Do fotografowania używam sprawdzonego sprzętu firmy Nikon (dwie lustrzanki pełno klatkowe) oraz wiele profesjonalnych obiektywów. Jako fotograf ślubny gwarantuję jakość wykonanych zdjęć, twórczą realizację i wspaniałą atmosferę.

Plener ślubny

Realizuję plenery ślubne w różnych miejscach. Zdjęcia praktycznie mogę robić wszędzie. Uwielbiam światło zastane, ale również korzystam z dodatkowych lamp gdy zachodzi taka potrzeba. Tak na prawdę fotografujemy razem, dlatego z chęcią wsłuchuję się w wasze sugestie i oczekiwania. Nasze wspólne wizje zrealizujemy tak, aby efekt końcowy był jak najlepszy. Sesja plenerowa realizowana jest na życzenie w dniu ślubu lecz także w innym terminie. Ważne, by zdjęcia były nie tylko realizacją moich ujęć, ale też odzwierciedlały Wasze zaangażowanie i pełną współpracę.