Naturalna fotografia i film ślubny

bez pozowania

Pragniesz mieć wyjątkowe zdjęcia?

Wypełnij formularz poniżej, a wyślemy niebawem naszą ofertę

  ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I OFERTĘ
  oprócz magicznych kadrów

  gwarantujemy luz

  i poczucie humoru :)

   Fotografia

  • zdjęcia w formie reportażu
  • sesja plenerowa w dniu ślubu lub innym terminie
  • ponad 500 zdjęć zapisanych na pendrive
  • DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

   WYPEŁNIJ FORMULARZ

   Film

  • teledysk i kreatywny film
  • ujęcia z drona
  • podziękowania dla rodziców i zaproszenie na ślub
  • DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

   WYPEŁNIJ FORMULARZ

   Co piszą o nas nasze pary

   • Mistrzostwo! Wybór fotografa wydawał się być trudny, ale wystarczyło zobaczyć parę zdjęć Krystiana i od razu wiedzieliśmy, że to on uwieczni ten piękny dzień. Od samego początku widać, że fotografia jest jego pasją. Sposób, w jaki pracuje jeszcze bardziej pokazał, że kocha to, co robi :) Zdjęcia są rewelacyjne. Każdy „jeden moment” jest perfekcyjnie uchwycony, mamy przecudowną pamiątkę na całe życie :) Bez zawahania, bez żadnych wątpliwości - polecamy jedenmoment!

    Katarzyna Pająk Avatar Katarzyna Pająk
    October 7, 2019

    To był "jeden moment" gdy zobaczyliśmy Twoje zdjęcia i od razu wiedzieliśmy,że to właśnie Ty,Ty będziesz uwieczniał nasz wymarzony dzień. Nie ma żadnego problemu z kontaktem z Krystianem, wręcz przeciwnie, chciałoby się powiedzieć ;) Kontaktowy, uśmiechnięty i wyjątkowo ciepły człowiek. Możemy śmiało stwierdzić, iż zrobiłeś kawał dobrej roboty za co bardzo Ci dziękujemy. Niesamowita pamiątka na całe życie. POLECAMY!!! innym parom ,które poszukują osoby z pasją i zamiłowaniem do uwieczniania przepięknych chwil.

    Justyna Lipińska- Myślak Avatar Justyna Lipińska- Myślak
    July 27, 2019
   • Absolutne mistrzostwo. Człowiek z artystyczną duszą, nietuzinkowe zdjęcia. Jeżeli ktoś nie znosi kiczu i pozowanych zdjęć to jest to idealny wybór. Fotograf czai się jak duch i poluje jak myśliwy w poszukiwaniu idealnych ujęć. Warty każdej złotówki. Dodatkowy atut, to kontaktowość, pozytywna energia, świetne relacje z gośćmi. Po dwóch godzinach fotograf dołączył do naszej rodziny. Był jak swój. Jakkolwiek jestem cholernie krytyczny wobec usługodawców - to tutaj bym się nie zastanawiał ani minuty. Idealny fotograf dla wybrednych perfekcjonistów.

    Michał Leszczyński Avatar Michał Leszczyński
    September 25, 2019

    Ślub, wesele, goście… Chcąc mieć najlepszą pamiątkę na lata z tego ważnego dla nas dnia, skorzystaliśmy z usług fotografa Krystiana Prochowskiego. To była świetna decyzja. Krystian przygotował nas przed ślubem. Na spotkaniu podpowiedział jak zachowywać się przed obiektywem, co robić, czego nie robić, jak ustawić ciało do zdjęcia żeby wyglądać najlepiej. Krystian okazał się dobrym duchem tego dnia, który prawie nie był widoczny, nie pesząc gości i nas uchwycił takie chwile, emocje, spojrzenia, że byliśmy pod mega wrażeniem. Zdjęcia wyszły fenomenalnie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem kreatywności Krystiana. Jego dobry humor pomógł rozładować stres w tym ważnym dla nas dniu. Krystian świetnie współpracował z wodzirejem i filmowcami. Szybko zbudował przyjacielską relację. Na sesji poślubnej czuliśmy się jak na spacerze z przyjacielem. Serdecznie i szczerze polecamy fotografa Krystiana Prochowskiego. Paulina i Dawid

    Paulina Galczak Avatar Paulina Galczak
    August 29, 2019
   • Na zdjęcia Krystiana natrafiłam w internecie jeszcze długo przed planowaniem ślubu i już wtedy zapadły mi w pamięci. Dlatego też kiedy przyszedł czas poszukiwań fotografa na nasz dzień umówiliśmy się na spotkanie z Krystianem i od razu wiedzieliśmy że to jest to :) Krystianie, dziękujemy Ci za wspaniałą pamiątkę w postaci pięknych i magicznych zdjęć. Twój profesjonalizm, podejście do pracy oraz poczucie humoru sprawiły, że sesja to była prawdziwa przyjemność. Jesteśmy zachwyceni Twoim wyczuciem chwili i tym, że potrafisz złapać ten "jeden moment" :) Gorąco polecamy!! :) Ela i Darek

    Ela Gappa Avatar Ela Gappa
    November 11, 2018

   Cześć tutaj Krystian i Daniel

   razem działamy jako Jeden Moment. Zapraszamy Cię do świata naturalnej fotografii ślubnej i filmu. Jesteśmy pewni, że chcesz aby Wasze zdjęcia i film ślubny był naturalny, lekki, niewymuszony pozowaniem, a do tego pełny ekspresji, magii i pasji. Będziemy w tym dniu Waszą ostoją, możemy zapewnić że nie będziecie sami. My jesteśmy już gotowi, czekamy już tylko na ciebie :)

   Terminy uciekają. Nie zwlekaj :)

   Wypełnij formularz poniżej, a wyślemy niebawem naszą ofertę

    closechevron-down-circle