O mnie

resizedimage201279 moje fotoNazywam się Krystian Prochowski i chciałbym zapoznać Was ze swoją ofertą i tym jak pracuję. To fantastyczne kiedy mogę dzielić się z Wami moją ogromną pasją jaką jest dla mnie fotografia.

Kilka lat temu, jeszcze przed wykonywaniem zdjęć, swoją przygodę ze sztuką zacząłem od grafiki komputerowej. To dzięki niej rozwinąłem się artystycznie, zdobyłem doświadczenie i umiejętności profesjonalnej obróbki zdjęć. To grafika sprawiła, że zacząłem fotografować. Wówczas nigdy nie przypuszczałem, że wykonywanie zdjęć sprawi mi tyle radości i satysfakcji.

Fotografia ślubna to bardzo wymagająca i ambitna praca. Wymaga od fotografa nie tylko perfekcyjnej umiejętności obsługi sprzętu, ale także niebywałego wyczucia momentu, kreatywności, indywidualnego i obiektywnego spojrzenia na otoczenie w danej chwili. Staram się fotografować tak by być zawsze tam gdzie są emocje oraz w miejscu gdzie tworzy się historia.

Podczas fotografowania używam przenośnego oświetlenia studyjnego, kilku niezbędnych akcesoriów fotograficznych.

Fotografia to wyzwanie, dlatego ciągle uczę się nowych technik, uczęszczam na warsztaty z fotografii ślubnej i czytam literaturę fotograficzną. Po prostu lubię wyzwania.

Bardzo istotny jest dla mnie pierwszy kontakt z Wami. Zależy mi na tym, byśmy na sesji się dobrze rozumieli, mieli kontakt ze sobą i budowali luźną atmosferę.

Chwile ulotne i EMOCJE

Tak, zawsze są! Wielkie wydarzenie jakim jest ślub to też i wyzwanie dla mnie. Lubię szukać emocji i pokazywać je na zdjęciach. Zdjęcia bez emocji to są tylko zdjęcia. Zdjęcia, na których są emocje to wspomnienie, do którego zawsze się wraca.