Referencje

plener sesja gdansk

Drogi Krystianie, z głębi serca składamy Tobie wielkie podziękowania za piękne zdjęcia, które są wspaniałą pamiątką na całe życie. Będziemy w nie nieraz zaglądać. Dziękujemy za wyczucie, klasę i wytrwałość w trakcie ceremoni i zabawy weselnej. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, a jednocześnie nie została pominięta żadna ważna chwila. Zdjęcia w plenerze były wielką przygodą, którą będziemy wspominać bardzo długo. Dziękujemy za wspaniałą pracę, a raczej Twoją pasję. Jesteś żywym przykładem, że praca może sprawiać dużo radość. Dziękujemy i życzymy Wielu sukcesów.

Monika i Mateusz

plener nad morzem Gdynia Orlowo

Serdecznie dziękujemy za współpracę i polecamy Krystiana wszystkim Parom Młodym, które cenią sobie profesjonalizm, zaangażowanie, pasję i pomysłowość. Nasze zdjęcia są wyjątkowe a cała współpraca przebiegła w niezwykle miłej i swobodnej atmosferze. W efekcie otrzymaliśmy solidny i estetyczny album ślubny oraz ujęcia dzięki którym mamy szansę na nowo przeżywać te ważne dla nas chwile.

Magdalena i Damian

Natalia Piotr 170

Decydując się na zawarcie związku małżeńskiego, stanęliśmy przed kilkoma wyzwaniami jakim jest organizacja ślubu i wesela. Chcąc uwiecznić w postaci fotografii - tylko to nas interesowało - jeden z najpiękniejszych momentów naszego życia, wybraliśmy Jeden Moment i to nie z polecenia, po prostu wujek google. Pojechaliśmy na spotkanie, po kilku minutach rozmowy wiedzieliśmy, że to Pan Krystian, wykona zdjęcia z ceremonii ślubu, później wesela. Intuicja nas nie zawiodła, dostaliśmy kilka cennych rad, niesamowite wyczucie sytuacji, nie przeszkadzał, pełen profesjonalizm, na zdjęcia nie czekaliśmy długo i mamy super pamiątkę do końca życia, w postaci pięknych zdjęć. Dziękujemy. Polecamy.

Natalia i Piotr

Joanna Pawe 243

Kilka miesięcy temu wraz z mężem mieliśmy zaszczyt współpracować z Krystianem w tak ważnym dla nas dniu jakim był dzień zawarcia sakramentu małżeństwa. Zdecydowanie jesteśmy zadowoleni i pod ogromnym wrażeniem z efektów naszej współpracy. Człowiek z poczuciem humoru, pełen pomysłów, zaangażowania w to co robi. Pełen profesjonalizm! Zdjęcia są naprawdę magiczne. Ukazują piękne chwile i momenty z tamtego dnia.. Wspaniała pamiątka na długie lata. Dziękujemy! Polecamy!

Joanna i Paweł

Justyna Konrad 331

Krystianie,
razem z mężem i rodzicami chcielibyśmy Ci jeszcze raz bardzo podziękować. Dziękujemy nie tylko za profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta, ale też za niespotykany spokój, uśmiech, ogromne zaangażowanie, dbałość o najdrobniejszy szczegół, wprowadzenie miłej atmosfery w ten nasz wspaniały ale i stresujący dzień;)
Dzięki Twojej pasji,  zdjęcia ogląda się z ciekawością i uśmiechem na twarzy;) Profesjonalizm widać na każdym kroku... począwszy od sprzętu po podejście do ludzi;) Podczas naszego ślubu byłeś niezauważalny a efekt pracy porażający- w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zdjęcia przepiękne, niektóre zaskakujące a inne romantyczne jak z filmu;)
Serdecznie polecamy i z pewnością będziemy jeszcze korzystali z usług „ jedenmoment.pl”

Justyna i Konrad

Kasia Maciej 381

Zdjęcia z naszego Ślubu wykonane przez Krystiana są magiczne. Piękno uchwyconych momentów tętni na zdjęciach w niezwykłych odcieniach. Krystian potrafi połączyć profesjonalne podejście do ukazywania zdjęć jako obrazów z bardzo miłą i przyjazną atmosferą ich wykonania, nie tylko podczas ceremonii ale też i w trakcie sesji plenerowej. Gorąco polecamy wszystkim tego.

Kasia i Maciej

plener slubny w człuchowskim parku przy zamkku

Nasze zdjęcia ślubne to świetna pamiątka. Zdjęcia są prześliczne, wykonane profesjonalnie. Współpraca z Krystianem przebiegła bezproblemowo. Szczerze możemy polecić go każdej Młodej Parze :)

Martyna i Julian

Marta Kamil 0129

Bardzo piękne zdjęcia! Profesjonalny fotograf! Bardzo dobrze współpracujący z młodą parą. Polecamy :)

Marta i Kamil