Menu
HISTORIE
naturalna fotografia ślubna Gdańsk Trójmiasto
7 May 2019

Miłość w obiektywie – Ela&Darek

Przyznaję się… często, a w zasadzie chyba mogę śmiało napisać, że cały czas zadaję sobie pytania – jaki będzie ich ślub? jacy oni są i jak będą się czuć przed obiektywem? Czy ja podołam aby pokazać ten ich wyjątkowy dzień w sposób niezwykły (tuta chciałem użyć słowa “magiczny”, ale to zbyt często używane przeze mnie słowo, więc niech pozostanie tylko do określania zdjęć :) ). Może nie wszyscy wiedzą, ale początek współpracy ze mną zaczyna się od spotkania, na którym powstaje nasza pierwsza wspólna nić porozumienia. Ja często słucham, ale też zadaję całkiem sporo pytań. Dzieję się tak bo ślub i wesele nigdy nie są takie same!

Fotografia ślubna Starogard Gdański
11 April 2019

Paulina&Michał – dworek Kręgski Młyn

Śluby i wesela, nie muszą być nudne. Nie muszą być takie same. Nigdy nie są. Paulinę i Michała poznałem na spotkaniu. To miała być standardowa rozmowa o mojej fotografii, o tym jak będzie wyglądać ich wyjątkowy dzień. Wyszli ze spotkania po ok. 3 godzinach. Już po paru zamienionych słowach wiedziałem jedno, oni są wyjątkowi, naturalni, z wielką pasją do koni. Pasja łączy ludzi czasami tak mocno, że stają razem przed ślubnym kobiercem. Człowiek odpływa gdy słyszy tak silny przekaz ze słów młodych, bynajmniej ja. Konie to ich życie, historia, wspólny czas. Ślub nie mógł być inny, jak tylko z końmi w tle.

ślub w Katedrze Oliwskiej w Gdańsku
18 October 2017

Ślub Oli i Adama w Katedrze Oliwskiej w Gdańsku, fotografia ślubna Gdańsk

Wyjątkowi, tak powinien nazywać się ten wpis. Pod tym jednym słowem można opisać ich dwoje. Wcale nie mam na myśli negatywnych uczuć, więc przeciwnie. Coś jest pośród nich, taka niewidoczna aura, ale odczuwalna wokoło. Osobiście zwracam uwagę na wszystko bo też i taką mam pracę, która z czasem przenika w głąb charakteru i osobowości. Umówiliśmy się na spotkanie w Gdańsku w jednej z restauracji kilka miesięcy przed ich ślubem.

plener slubny na kaszubach
17 October 2017

Ewa i Adam w raju, ślub i sesja plenerowa na Kaszubach

Lubię wracać do miejsc, a w szczególności tych, w których bywałem w dzieciństwie. Dla większości z nas będą to miejsca sentymentalne, dla mnie również. Leśno, jedna z wielu miejscowości na Kaszubach. Miejsce otoczone lasami, bujną przyrodą, jeziorami, mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Tym razem, młodzi Ewa i Adam postanowili sobie powiedzieć sakramentalne tak w ciepły i słoneczny dzień lata.

095 sesja plenerowa tczew
26 July 2017

Sesja plenerowa Anety i Bartka, fotografia ślubna Tczew

Lato w Tczewie nie rozpieszcza tego roku, ale jest piękny dzień aby wstawić nowe ciepłe zdjęcia. Do tej sesji będę mieć ogromny sentyment, na pewno utkwi mi w pamięci do końca życia, sądzę, że Anecie i Bartkowi również. Nie mam tutaj na myśli pięknego ogrodu i parku bo to jest oczywiste lecz tempo w jakim sesja plenerowa została wykonana. Mimo wspaniałej aury i otoczenia jakim jest ogród i park, plaga komarów podwyższyła nam prędkość realizacji niczym bieg Usain Bolta :) Warto było oddać trochę krwi ;) Światło zagrało nam w tym dniu idealnie.

fotografia ślubna fotograf ślubny Tczew
26 July 2017

Aneta&Bartek ślub w Sanktuarium w Lubiszewie i wesele w Leśnej Krainie Tczew

Przyszli Państwo Młodzi trafili do mnie z polecenia, prawie rok wcześniej. Nasze pierwsze spotkanie miało być konkretne i krótkie. Okazało się, że załapaliśmy tak świetny kontakt, że przyszli Aneta i Bartek rozstali się ze mną po prawie trzech godzinach.
Swój ślub zaplanowali w czerwcu, zaczynając przygotowania w Tczewie, a kończąc zabawę weselną w Lubiszewie Tczewskim w Leśnej Krainie.

1 2 3 4
Jeden Moment fotograf ślubny logo

FOTOGRAFIA ŚLUBNA GDAŃSK