Menu

Kiedy i jak fotografuję

Fotografia ślubna to prawdziwe wyzwanie dla fotografa. Dzień ślubu jest ogromnym przeżyciem dla Państwa młodych. Często pojawiają wtedy emocje i nieprzewidziane sytuacje. Dlatego reportaż ślubny zaczynam zawsze wcześniej od ustalenia szczegółów tak by móc z wyprzedzeniem reagować na wydarzenia i przewidywać, kiedy i jak skierować obiektyw, by moje zdjęcia ślubne spełniały Wasze oczekiwania. Po ceremonii zaślubin rozpoczynam pracę na przyjęciu weselnym, w trakcie którego staram się dyskretnie, wtapiając się w tłum uchwycić wiele niepowtarzalnym momentów. Daję też możliwość wykonania krótkiej sesji w plenerze i zdjęć portretowych, starając się maksymalnie współpracować z Parą Młodą.

portret pary młodej

Bardzo często zdarza się, że tam gdzie odbywa się wesele jest możliwość wykonania kreatywnych ujęć. Zdjęcia plenerowe mogą również się odbyć w innym terminie, dzięki temu będziemy mieć więcej czasu na stworzenie luźniejszego nastroju.

Sesja plenerowa

Zdaję sobie sprawę, że większość z Was nie uczestniczyła w sesji z fotografem. Często pojawiają się więc pytania "co mamy robić?" Dlatego zawsze służę swoim doświadczeniem. Pełna satysfakcja z wykonanej pracy to satysfakcja obu stron. Zależy mi na naturalności. Szukam kreatywnych kadrów. Staram się aby zdjęcia były wyjątkowe i niepowtarzalne, ukazujące to co Was łączy i to co Was połączyło. Do pracy z Wami zabieram zawsze poczucie humoru...

Wypełnij formularz i wyślij zapytanie


    Jeden Moment fotograf ślubny logo

    FOTOGRAFIA ŚLUBNA GDAŃSK