Menu

Oferta zdjęć ślubnych

W fotografii ślubnej cenię sobie jakość, dlatego otrzymujesz ode mnie:

  • zdjęcia ślubne, z przygotowań, błogosławieństwa, w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego reportaż z wesela oraz zdjęcia plenerowe przyozdobione pięknymi kadrami,
  • zdjęcia po obróbce cyfrowej (ilość uzależniona jest od wyboru z oferty),
  • pełen materiał ślubny (prywatną galerię internetową oraz zdjęcia w formacie jpg w wysokiej rozdzielczości przygotowane na nośniku danych - pendrive),
  • Wyjątkowy i elegancki fotoalbum, zniżki na dodatkowe fotografie, fotoalbumy i fotoksiążki

Zdjęcia i materiał

Fotografowanie zaczynam od reportażu z przygotowań lub błogosławieństwa. Wesele jest pełne rozmachu i nie zawsze jest czas na to co się planuje. Wykonywanie zdjęć z przygotowań to dla mnie nie tylko początek reportażu ślubnego, ale też czas na wykonanie portretów Pary Młodej, zdjęć rodzinnych i kilka wspólnych, niepowtarzalnych ujęć przed ślubem.
Fotografie wywołuję na profesjonalnym papierze satynowym. Oddaje on w pełni pięknie i żywe kolory, posiada delikatną strukturę i nie pozostawia odcisków palców. Oferowane fotoalbumy są wykonane na tym samym papierze. Na życzenie bez dopłaty udostępniam galerię internetową z hasłem. Do fotografowania używam sprawdzonego sprzętu firmy Nikon (dwie lustrzanki pełno klatkowe) oraz wiele profesjonalnych obiektywów. Jako fotograf ślubny gwarantuję jakość wykonanych zdjęć, twórczą realizację i wspaniałą atmosferę.

Plener ślubny

Realizuję plenery ślubne w różnych miejscach. Zdjęcia praktycznie mogę robić wszędzie. Uwielbiam światło zastane, ale również korzystam z dodatkowych lamp gdy zachodzi taka potrzeba. Tak na prawdę fotografujemy razem, dlatego z chęcią wsłuchuję się w wasze sugestie i oczekiwania. Nasze wspólne wizje zrealizujemy tak, aby efekt końcowy był jak najlepszy. Sesja plenerowa realizowana jest na życzenie w dniu ślubu lecz także w innym terminie. Ważne, by zdjęcia były nie tylko realizacją moich ujęć, ale też odzwierciedlały Wasze zaangażowanie i pełną współpracę.

Wypełnij formularz i wyślij zapytanie


    Jeden Moment fotograf ślubny logo

    FOTOGRAFIA ŚLUBNA GDAŃSK